Halkbank 50 Bin TL ye Kadar İhtiyaç Kredisi

Reklam

Türkiye Halk Bankası A.Ş, kısa olarak Halkbank olarak vatandaşlar arasında bilinmektedir. Halk Bankası ve Halk Sandıkları Kanunu kapsamlarında orta ve küçük büyüklükte olan sanayici ve esnaf kesime ucuz ve kolay yoldan düşük faizler ile kredi vermek amacı ile 1938 yılında kurularak faaliyete geçmiş bir kamu bankası olmaktadır. Günümüzde 128.480 milyon Türk Lirası büyüklüğünde olup dünya üzerinde en büyük 159. banka olarak Türkiye’de hizmet vermektedir. Halkbank şubeleri 81 ilin tamamında her il ve ilçede birden fazla şubesi ile Türk vatandaşlarına sanal asistan ortamından 7/24 olarak kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu kredi seçeneği bireysel ihtiyaçlarınız için 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredidir. “Halkbank İnternet Şubesi, SMS, Dialog, Mobil Bankacılık ve Halkbank İnternet Sitesinden” kredi başvurunuzu yapabilir onaylı kredinizi Dialog’tan, Bireysel İnternet Şubesi ve Mobil Şubesi anında kullanabilirsiniz.

Reklam

Halkbank 50 Bin TL ye Kadar Hızlı İhtiyaç Kredisi Nedir?

  • En az 1.000 TL den en fazla 50.000 TL tutarında kredi başvurusu yapabilirsiniz.
  • Kredi politikaları içerisinde başvurunuz genelde aynı gün içerisinde değerlendirilmektedir. Kredi başvuru değerlendirme sonucu SMS ile cep telefonunuza gönderilmektedir. Aynı zamanda kredi başvurunuzun durumunu Halkbank Bireysel İnternet Şubesi ve Mobil Şube’den Başvuruların altında Başvurum ne aşama adımından da takip edebilirsiniz.
  • Kredi Kullanımı sırasında otomatik ödeme talimatı vererek aylık kredi taksitlerinizin vadesiz hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Dilerseniz kredi kullanımı esnasında Hayat Sigortası yaptırabilirsiniz. 
  • Kredinize istediğiniz zaman şubelerimizden ara ödeme yapabilir veya kredinizi tamamen kapatabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Tutar ve Ödeme Koşulları

50.000 TL kredinizi aylık 1936,53 TL taksit tutarı ile 36 ay vade ve 262,50 TL tahsis ücreti ödeyerek, %1,60 faiz oranı ile alabilirsiniz.

Reklam

İhtiyaç Kredisinden Nasıl Faydalanabilirim?

  • Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog’tan üye olarak hemen başvurabilirsiniz.
  • Onaylanan başvurunuzu Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog’tan şubeye gitmeden kullanabilirsiniz.
  • Üstelik kredi başvurularınızı ve kullanımlarınızı 7 gün 24 saat yapabilirsiniz.
  • Daha detaylı bilgiye ulaşmak için Şubelerimiz veya 0 850 222 0 400 Dialog’dan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Ödenmeyen Krediler veya Ertelenen Taksit Durumları Görüntüleme

Ödenmeyen krediler ve ertelenen taksit durumları mobil bankacılık olan Halkbank uygulamasından görüntülenebilmektedir. 7/24 internet üzerinden hizmet sağlayan Türkiye Halk Bankası A.Ş, müşterilerinin bireysel olarak bankaya müracaat etmeden oldukları yerden akıllı telefon vasıtası ile iletişime geçebilmelerini ve sıra bekleme sorunlarını ortadan kaldırmış bulunmaktadır. Ertelenen taksitler ve erteleme seçenekleri, ödenmeyen kredi ve ödenmesi gereken akdi veya asgari tutarı mobil uygulama üzerinden kişisel bilgiler ile giriş yapıldıktan sonra görülmekte olup takibi yapılmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu