Kredi Çekemiyorum Acil Kredi Lazım

Reklam

Yolda yürürken telefonunuz elinizden kaydı ve yere düştü yada trafik kazası yaptınız. Bu gibi hiç beklenmedik durumlarda ortaya çıkabilecek maddi ihtiyaç durumlarında bankaların sunmuş olduğu ihtiyaç kredilerine başvurabilirsiniz. Bu gibi durumlarda bankalardan kolay bir şekilde kredi çekebilmek için kredi notunuzu yüksek tutmanız son derece önemli. Kredi notu düşük olanlar hem daha uzun sürede hem de daha zor kredi alıyor.

Acil Kredi Veren Bankalar

Reklam

Bankalardan kredi alamayanlara kredi çıkarılır gibi ilanlara denk gelmiş olabilirsiniz. İlan sahibini yeterince araştırmadan işlem yapmayın. Aksi durumda başınız derde girebilir. Bir banka size kredi vermeyebilir. O zaman diğer banka gidin ve kredi çekmek istediğinizi söyleyin. İllegal yollarla bir yere varamazsınız. İstenilen belgeler bankadan bankaya değişmekle birlikte gelir belgesi, teminat ve istenilmesi durumunda kefil ile bankalara başvuruda bulunabilirsiniz. İş Bankası, Garanti Bankası, Akbank, Denizbank, Halk Bankası ve Şekerbank gibi kendini kanıtlamış bankalara ister şubelere giderek ister internet üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Reklam

Kredi başvurunuzun onay alması için gelirinize orantılı miktarda kredi talebinde bulunmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer banka talep ettiğiniz miktarda krediyi ödeyemeyeceğinizi düşünürse size kredi vermek istemeyecektir. Acil nakit ihtiyacı durumunda ING Bankası’nın sunmuş olduğu 3.000 TL kredi için aylık 73,62 TL toplamda 4.417,02 TL, 6.000 TL kredi için aylık 147,24 TL toplamda 8.834,35 TL, 9.000 TL kredi için aylık 220,86 TL toplamda 13.251,22 TL, 12.000 TL için aylık 294,48 TL toplamda 17.668,41 TL kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu