Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Reklam

2019 yılına göre kredi notu düşük olan kişilere kredi veren bankalar 2020 yılında daha azdır. Çoğu bankanın baktığı tek kriter kredi notu demek yanlış olmaz.

Bankaya kredi için başvuru yaptığınızda ilk olarak sizin gelir düzeyinize ve kredi notunuza bakılır. Kredi notu yüksek olan kişilerin kredi alması daha kolaydır. Kredi notu düşük olan kişilerde her ne kadar az limitlide olsa kredi çekebilir. Ülkemizde pek çok banka kredi notu düşük olanlara kredi veriyor.

Reklam

Fibabanka

Kredi notuna en az bakan banka olarak ön plana çıkmaktadır. 800 puan ve altında kredi notuna sahip olan kişiler internet üzerinden kredi çekebilir. Başvuru formunu doldurduktan sonra cep telefonunuza gelen SMS onayı sonrasında maksimum çekebileceğiniz kredi ve vade işlemlerinin seçilmesiyle yapılmaktadır.

Reklam

ICBC

Kefillere bile kredi imkanı sağlayan ICBC, kredi notu 800-900 olan kişilere 20 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi veriyor. Her ne kadar az sayıda şubesi bulunsa da internet üzerinden 5 dakika gibi kısa bir sürede kredi çekmenize olanak sağlıyor.

AktifBank

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren AktifBank, kredi notu 1000 civarında olan kişilere 40 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi verebiliyor. Bu bankadan internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yaparak veya SMS atarak kredi çekebilirsiniz. Kredi yazıp boşluk bıraktıktan sonra Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı 3050’ye mesaj atarak 10 dakika içinde kredi çekebilirsiniz.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası, şartlara uygun olan çalışan ve emekli kişilere kredi notuna bakmaksızın kredi verebiliyor. Kişiden kişiye değişebilmekle birlikte en az 6 aylık sigortalı olanlara 100 bin liraya kadar kredi veriyor.

Garanti BBVA

En az 3 aylık sigortalı olan ve kredi notu 1000 olan kişiler en yakın şubeye giderek anında kredi kampanyasından faydalanabilirler. Banka şartlarına uygun olan kişilerin kredi başvuruları hemen onay alır. Garanti BBVA, kredi notu düşük olan kişilere sadece kimliğiyle 30 bin liraya kadar kredi veriyor. Kredi notu 1100 ve üzerinde ise 100 bin liraya kadar kredi çekebilirsiniz.

Burgan Bank

Her ne kadar diğer bankalara göre daha az bilinen bir banka olsa da 48 aya kadar sunduğu vade seçenekleriyle müşterilerine kolaylık sağlıyor. Kredi faiz oranı 1,71 den başlayan Burgan Bank, kredi notu düşük olan kişilere de hizmet veriyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu